GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Systemy telewizji dozorowej
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Systemy alarmowe
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Aktualności
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Bezpieczeństwo
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Kontrola dostępu
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Inteligentny dom/nowoczesne technologie
Previous slide
Next slide

Zaufali nam:

PRACUJEMY NA:

Michał Opałacz
Michał Opałacz
2023-10-25
Gorąco polecam współpracę z firmą Guard Technology System. Od pierwszego telefonu poprzez realizację prac aż po zakończenia pełen profesjonalizm. Profesjonalne podejście do klienta, uczciwość i terminowość. Jestem bardzo zadowolony.
Łukasz Dawid
Łukasz Dawid
2023-09-29
Firma w pełni profesjonalna. Roboty wykonane w ustalonym terminie, sprawnie i kompleksowo. Kontakt świetny, oferty przejrzyste, wszystko jasne i czytelne.. Z czystym sumieniem polecam firmę Pana Michała jako rzetelnego Wykonawcę.
Zbigniew Grochowski
Zbigniew Grochowski
2023-05-29
Zamówiłem nową instalację zabezpieczeń domu i po 8 miesiącach jestem bardzo zadowolony. Specjaliści bardzo uważnie wysłuchali moich potrzeb, po czym zamontowali i skonfigurowali wszystko dokładnie tak jak chciałem. Przy drobnych problemach tuż po instalacji, technik bardzo szybko przyjeżdżał na poprawki. Przy prośbach o zmiany systemowe, reakcja jest niemal natychmiastowa. Rzadko się trafia tak odpowiedzialnych i zaangażowanych ludzi. Jakość usług - rewelacja, polecam wszystkim!
Daria Zawada
Daria Zawada
2023-01-18
Z przyjemnością mogę polecić firmę GUARD TECHNOLOGY SYSTEM, z której usług skorzystałam do instalacji systemu wideo domofonowego w moim domu. Miałam do czynienia z bardzo sympatycznymi i kontaktowymi ludźmi, tak przez telefon, jak i podczas samej instalacji. Bardzo szybko otrzymałam ofertę zawierającą kilka różnych opcji, z których mogłam wybrać odpowiadający mi wariant. Problemy, które wystąpiły parę dni po założeniu systemu, zostały natychmiastowo rozwiązane. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję i polecam serdecznie.
Marek Wlazło
Marek Wlazło
2022-11-14
Z prawdziwą przyjemnością wysyłam opinię nt. firmy Guard Technology System prowadzonej przez Pana Michała Dąbkowskiego. Począwszy od pierwszego kontaktu telefonicznego, aż po końcowy montaż polegający na modernizacji systemu alarmowego na mojej działce - pozostawałem pod bardzo pozytywnym wrażeniem. Fachowość Pana Michała, jego wiedza, a także szybkie i precyzyjne sporządzenie oferty dla mnie (i to w wielu wariantach wraz z wizualizacją) spowodowały, iż nie miałem żadnej wątpliwości co do jego rzetelności. Profesjonalizm firmy potwierdzony został poprzez wysoki poziom wykonanej usługi. Ekipa monterska, to zespół młodych i sprawnych ludzi o wysokiej kulturze osobistej, którzy swą pracę wykonali w sposób rzetelny i bardzo dokładny pozostawiając po sobie nie tylko porządek ale i doskonałe wrażenie. Z całego serca polecam wszystkim firmę Guard Technology System, jego właściciela Michała Dąbkowskiego oraz jego pracowników.
Grażyna H
Grażyna H
2022-11-01
POLECAM. FIRMA I PRACOWNICY GODNI POLECENIA.SZYBKO I SPRAWIE SUPER PODEJŚCIE DO KLIENTA I JEGO POTRZEB Z KORZYŚCIAMI DLA KLIENTA ABY BYŁO JAK NAJLEPIEJ . SZYBKI CZAS REALIZACJI USŁUG DOSŁOWNIE Z DNIA NA DZIEŃ PEŁEN PROFESJONALIZM
Tobiasz Kasprzak
Tobiasz Kasprzak
2021-02-05
Gorąco polecam współpracę z firmą Guard Technology System. Od pierwszego telefonu poprzez realizację prac aż po zakończenia pełen profesjonalizm. Rzeczowe podejście do klienta, uczciwość i terminowość to prawdopodobnie motto firmy. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję!

Sieci komputerowe

W Guard- Tech jesteśmy specjalistami w zakresie budowy serwerowni, która pozwala na bezpieczne przechowywanie wszelkich danych. Działamy kompleksowo, od wykonania szczegółowego projektu, po jego pełną realizację. Nasza wiedza, w połączeniu z doświadczeniem oraz niezbędnymi uprawnieniami, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naszym celem jest stworzenie serwerowni, która umożliwia realizację wszystkich potrzeb Twojej firmy.

Szafy RACK dostępne w ofercie Guard-Tech to najlepsze rozwiązanie dla firm, które chcą w przemyślany sposób zorganizować swoje biuro,  a konkretnie, niezbędny sprzęt teleinformatyczny.

Dzięki nim można zaoszczędzić miejsce i jednocześnie ułatwić pracę, to integralne wyposażenie każdej serwerowni.

Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich niezawodność.

Okablowanie strukturalne LAN to system komunikacji pomiędzy komputerami i innymi urządzeniami, które znajdują się na tym samym obszarze. Składa się z jednego lub większej liczby urządzeń połączonych ze sobą za pomocą transmisji kablowej lub bezprzewodowej, które zapewniają poprawne działanie sieci komputerowej w firmie. Wykorzystuje ono specjalne technologie, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania oraz szybki przepływ informacji między poszczególnymi urządzeniami.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór profesjonalnych rozwiązań sieci światłowodowych. Dzięki nim możecie tworzyć szerokopasmowe łącza internetowe, które będą spełniały wszystkie Wasze potrzeby.

Technologia światłowodowa umożliwia szybkie przekazywanie danych z dowolnego miejsca w całym budynku i rozproszone instalowanie urządzeń. Ponadto, technologia ta jest bezpieczna oraz wydajna. W Guard-Tech pracujemy nad nowoczesnymi projektami, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Facebook