GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Systemy telewizji dozorowej
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Systemy alarmowe
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Aktualności
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Bezpieczeństwo
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Kontrola dostępu
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Inteligentny dom/nowoczesne technologie
Previous slide
Next slide

Zaufali nam:

PRACUJEMY NA:

Michał Opałacz
Michał Opałacz
2023-10-25
Gorąco polecam współpracę z firmą Guard Technology System. Od pierwszego telefonu poprzez realizację prac aż po zakończenia pełen profesjonalizm. Profesjonalne podejście do klienta, uczciwość i terminowość. Jestem bardzo zadowolony.
Łukasz Dawid
Łukasz Dawid
2023-09-29
Firma w pełni profesjonalna. Roboty wykonane w ustalonym terminie, sprawnie i kompleksowo. Kontakt świetny, oferty przejrzyste, wszystko jasne i czytelne.. Z czystym sumieniem polecam firmę Pana Michała jako rzetelnego Wykonawcę.
Zbigniew Grochowski
Zbigniew Grochowski
2023-05-29
Zamówiłem nową instalację zabezpieczeń domu i po 8 miesiącach jestem bardzo zadowolony. Specjaliści bardzo uważnie wysłuchali moich potrzeb, po czym zamontowali i skonfigurowali wszystko dokładnie tak jak chciałem. Przy drobnych problemach tuż po instalacji, technik bardzo szybko przyjeżdżał na poprawki. Przy prośbach o zmiany systemowe, reakcja jest niemal natychmiastowa. Rzadko się trafia tak odpowiedzialnych i zaangażowanych ludzi. Jakość usług - rewelacja, polecam wszystkim!
Daria Zawada
Daria Zawada
2023-01-18
Z przyjemnością mogę polecić firmę GUARD TECHNOLOGY SYSTEM, z której usług skorzystałam do instalacji systemu wideo domofonowego w moim domu. Miałam do czynienia z bardzo sympatycznymi i kontaktowymi ludźmi, tak przez telefon, jak i podczas samej instalacji. Bardzo szybko otrzymałam ofertę zawierającą kilka różnych opcji, z których mogłam wybrać odpowiadający mi wariant. Problemy, które wystąpiły parę dni po założeniu systemu, zostały natychmiastowo rozwiązane. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję i polecam serdecznie.
Marek Wlazło
Marek Wlazło
2022-11-14
Z prawdziwą przyjemnością wysyłam opinię nt. firmy Guard Technology System prowadzonej przez Pana Michała Dąbkowskiego. Począwszy od pierwszego kontaktu telefonicznego, aż po końcowy montaż polegający na modernizacji systemu alarmowego na mojej działce - pozostawałem pod bardzo pozytywnym wrażeniem. Fachowość Pana Michała, jego wiedza, a także szybkie i precyzyjne sporządzenie oferty dla mnie (i to w wielu wariantach wraz z wizualizacją) spowodowały, iż nie miałem żadnej wątpliwości co do jego rzetelności. Profesjonalizm firmy potwierdzony został poprzez wysoki poziom wykonanej usługi. Ekipa monterska, to zespół młodych i sprawnych ludzi o wysokiej kulturze osobistej, którzy swą pracę wykonali w sposób rzetelny i bardzo dokładny pozostawiając po sobie nie tylko porządek ale i doskonałe wrażenie. Z całego serca polecam wszystkim firmę Guard Technology System, jego właściciela Michała Dąbkowskiego oraz jego pracowników.
Grażyna H
Grażyna H
2022-11-01
POLECAM. FIRMA I PRACOWNICY GODNI POLECENIA.SZYBKO I SPRAWIE SUPER PODEJŚCIE DO KLIENTA I JEGO POTRZEB Z KORZYŚCIAMI DLA KLIENTA ABY BYŁO JAK NAJLEPIEJ . SZYBKI CZAS REALIZACJI USŁUG DOSŁOWNIE Z DNIA NA DZIEŃ PEŁEN PROFESJONALIZM
Tobiasz Kasprzak
Tobiasz Kasprzak
2021-02-05
Gorąco polecam współpracę z firmą Guard Technology System. Od pierwszego telefonu poprzez realizację prac aż po zakończenia pełen profesjonalizm. Rzeczowe podejście do klienta, uczciwość i terminowość to prawdopodobnie motto firmy. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję!

Inteligentny dom/nowoczesne technologie

Inteligentny budynek to takie miejsce, w którym wszystkie dotychczas niezależne instalacje, takie jak: oświetlenie, rolety, audio-video, instalacja grzewcza, system alarmowy, monitoring i wiele innych – zostają połączone w jeden inteligentny system, który według preferencji i potrzeb mieszkańców – zarządza wszystkimi instalacjami.

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie projektowania i wykonania oraz opieki serwisowej instalacji inteligentnego budynku. Inteligentne instalacje wykonujemy zarówno w domach jednorodzinnych jak i w obiektach komercyjnych (biurowce, hotele, firmy prywatne).

Inteligentne budynki to przede wszystkim możliwość skutecznego zarządzania i dodatkowej kontroli nad domem, którym można sterować przez internet w każdym momencie i z każdego miejsca.
Dzięki inteligentnej instalacji możemy zintegrować wiele urządzeń za pomocą jednego przycisku lub panelu LCD:

Włączone żelazko, otwarte okno lub drzwi, zapalone światło. Czasami zastanawiamy się po wyjściu z domu, czy wyłaczyliśmy i zamknęliśmy wszystko. Inteligentny dom nam o tym powie dzięki aplikacjom mobilnym. Ujęcie wszystkich czujników umieszczonych w domu, mieszkaniu lub budynku w jeden system, pozwala na ciągły monitoring ich stanu. Dodając do tego systemu kamery oraz alarm, uzyskujemy kompleksowy system monitoringu mieszkania lub domu. Aplikacje mobilne powiadomią nas za pomocą PUSH lub SMS o wszelkich zdarzeniach.

Facebook