GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Systemy telewizji dozorowej
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Systemy alarmowe
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Aktualności
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Bezpieczeństwo
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Kontrola dostępu
GUARD TECHNOLOGY SYSTEM
Inteligentny dom/nowoczesne technologie
Previous slide
Next slide

Zaufali nam:

PRACUJEMY NA:

Michał Opałacz
Michał Opałacz
2023-10-25
Gorąco polecam współpracę z firmą Guard Technology System. Od pierwszego telefonu poprzez realizację prac aż po zakończenia pełen profesjonalizm. Profesjonalne podejście do klienta, uczciwość i terminowość. Jestem bardzo zadowolony.
Łukasz Dawid
Łukasz Dawid
2023-09-29
Firma w pełni profesjonalna. Roboty wykonane w ustalonym terminie, sprawnie i kompleksowo. Kontakt świetny, oferty przejrzyste, wszystko jasne i czytelne.. Z czystym sumieniem polecam firmę Pana Michała jako rzetelnego Wykonawcę.
Zbigniew Grochowski
Zbigniew Grochowski
2023-05-29
Zamówiłem nową instalację zabezpieczeń domu i po 8 miesiącach jestem bardzo zadowolony. Specjaliści bardzo uważnie wysłuchali moich potrzeb, po czym zamontowali i skonfigurowali wszystko dokładnie tak jak chciałem. Przy drobnych problemach tuż po instalacji, technik bardzo szybko przyjeżdżał na poprawki. Przy prośbach o zmiany systemowe, reakcja jest niemal natychmiastowa. Rzadko się trafia tak odpowiedzialnych i zaangażowanych ludzi. Jakość usług - rewelacja, polecam wszystkim!
Daria Zawada
Daria Zawada
2023-01-18
Z przyjemnością mogę polecić firmę GUARD TECHNOLOGY SYSTEM, z której usług skorzystałam do instalacji systemu wideo domofonowego w moim domu. Miałam do czynienia z bardzo sympatycznymi i kontaktowymi ludźmi, tak przez telefon, jak i podczas samej instalacji. Bardzo szybko otrzymałam ofertę zawierającą kilka różnych opcji, z których mogłam wybrać odpowiadający mi wariant. Problemy, które wystąpiły parę dni po założeniu systemu, zostały natychmiastowo rozwiązane. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję i polecam serdecznie.
Marek Wlazło
Marek Wlazło
2022-11-14
Z prawdziwą przyjemnością wysyłam opinię nt. firmy Guard Technology System prowadzonej przez Pana Michała Dąbkowskiego. Począwszy od pierwszego kontaktu telefonicznego, aż po końcowy montaż polegający na modernizacji systemu alarmowego na mojej działce - pozostawałem pod bardzo pozytywnym wrażeniem. Fachowość Pana Michała, jego wiedza, a także szybkie i precyzyjne sporządzenie oferty dla mnie (i to w wielu wariantach wraz z wizualizacją) spowodowały, iż nie miałem żadnej wątpliwości co do jego rzetelności. Profesjonalizm firmy potwierdzony został poprzez wysoki poziom wykonanej usługi. Ekipa monterska, to zespół młodych i sprawnych ludzi o wysokiej kulturze osobistej, którzy swą pracę wykonali w sposób rzetelny i bardzo dokładny pozostawiając po sobie nie tylko porządek ale i doskonałe wrażenie. Z całego serca polecam wszystkim firmę Guard Technology System, jego właściciela Michała Dąbkowskiego oraz jego pracowników.
Grażyna H
Grażyna H
2022-11-01
POLECAM. FIRMA I PRACOWNICY GODNI POLECENIA.SZYBKO I SPRAWIE SUPER PODEJŚCIE DO KLIENTA I JEGO POTRZEB Z KORZYŚCIAMI DLA KLIENTA ABY BYŁO JAK NAJLEPIEJ . SZYBKI CZAS REALIZACJI USŁUG DOSŁOWNIE Z DNIA NA DZIEŃ PEŁEN PROFESJONALIZM
Tobiasz Kasprzak
Tobiasz Kasprzak
2021-02-05
Gorąco polecam współpracę z firmą Guard Technology System. Od pierwszego telefonu poprzez realizację prac aż po zakończenia pełen profesjonalizm. Rzeczowe podejście do klienta, uczciwość i terminowość to prawdopodobnie motto firmy. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję!

Sample Page

This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:

Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin’ caught in the rain.)

…or something like this:

The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.

As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!

Facebook